Red Fantasy 18+

Stránky redfantasy.cz jsou vyhrazeny pouze osobám nad 18 let nebo zletilým osobám ve vaší jurisdikci podle toho, který z těchto údajů je vyšší.

Jakoukoliv další akci souhlasíte, že je Vám 18 let. Souhlasíte, že nedovolíte žádné osobě mladší 18 let, aby získala přístup k materiálu obsaženému na naších stránkách. Souhlasíte se spracováním osobních údajů a s uložením cookies v počíatači

Redfantasy

Jmenuji se Alžběta

Erika Red

Miluji své tělo. Miluji každou jeho část. Přináší mi obrovské potěšení pečovat o sebe . Miluji dotýkat se sama sebe. Mé vlastní doteky jsou tak opojné. Ponořit se do vlastní intimity, je pro mě naprosto unikátní zážitek. Obdivuji své tělo. Obdivuji ty kouzla a zázraky, které dovede. A fakt, že je stále, co objevovat… Ach, již při té myšlence se mi po těle rozlévá vzrušující brnění a touha nořit se hlouběji a hlouběji do zákoutí vlastního těla a nitra.

Jmenuji se Alžběta a dnes se s vámi podělím o naprosto úchvatný zážitek. Večerní péče o moji pleť je pro mě rituální záležitostí. Vždy si nesmírně užívám aplikování všelijakých elixírů, sér a krémů za doprovodu éterické hudby. Je to má chvíle sebelásky, která se neustále rozpíná a já se nestačím divit, co vše mi v absolutním přijetí sama sebe, dokáže přivodit orgasmické vzrušení.

Jednoho večera jsem se odebrala do koupelny, abych se s láskou postarala o svou pleť. Po důkladném vyčištění obličeje jsem si na něj nanesla levandulový olej a masírovala jej. Velmi pečlivě jsem olej roztírala a nasávala jeho uklidňující vůni. Nakonec jsem si prsty začala zlehka přejíždět po mých měkkých rtech, které jsem nechala zcela uvolněné, ale zavřené. Byly tak jemné a díky oleji to po nich náramně klouzalo. 

Náhle se mé rty lehce rozevřeli. Pocítila jsem horkost vlastního dechu a vlhkost mých úst. Okamžitě mi ten pocit začal být povědomý. Bylo to, jako když se něžně hladím po mé lasturce. I ona se vzrušením vždy sama od sebe začne rozevírat a zavlažovat sladkou tekutinou slasti. Ta neskutečná podoba mě absolutně vtáhla do přítomného okamžiku. Velmi lehce jsem pouze jedním prstem rozevírala své rty, které nyní tak silně připomínaly křidélka mé roklinky. 

Přejížděla jsem tu hranici, kde se k sobě horní a spodní ret přitisknou, když je pusa uzavřená. Jemně jsem ji již dvěma prsty ponoukala, aby se ve své lačnosti začala více rozpínat. Vzápětí jsem pocítila teplou, vlhkou a hladovou špičku svého jazyka. Jakoby oba prsty vyzýval, aby vstoupily a zakusily líbeznost jeho království. 

Bylo to, jako kdybych se sama sebe dotýkala úplně poprvé. Ačkoliv mi tento druh slasti připadal povědomý, v této podobě jsem ho ještě nikdy nezažila. Vždy jsem si užívala poskytovat orální sex svým partnerům, a to nejen pro jejich potěšení. Moci si vložit jejich úd do úst pro mě bylo jako pocumlat si lízátko. Silné, napumpované a vábivé lízátko. Ovšem pro tuto chvíli jsem byla naprosto uchvácena svými rty, které jsem tak moc zatoužila políbit a pocítit jejich plnost, měkkost a jemnost. 

Mé prsty dráždily můj jazyk, a ten jemně provokoval prsty, aby se nořily ještě hlouběji. V tu chvíli se ve mě odehrávala dualita poskytování a přijímání slasti, která mě vynášela až do nebes. Velice dobře jsem věděla, že čím pomaleji budu postupovat, tím intenzivnější prožitek to pro mě bude. Jako by se tyto dvě části mého těla od sebe zcela oddělily a rozhodly se toto představení hrát naplno. Lačně jsem kousala své prsty ve snaze vtáhnout a napěchovat je do mé pusy . Ovšem prsty ji nechávali hladovět dál. Rty si tolik přáli je cucat, oblizovat a kousat. Vzdychala jsem blahem a užívala si neutuchající něhu, kterou jsem si dopřávala.

Konečně jeden prst vjel pouze po první článek do mé pusy. Obepnula jsem ho rty a olizovala kolem dokola jazykem. Druhou rukou jsem se musela přidržet umyvadla. Otevřela jsem oči a spatřila v zrcadle jiskry planoucí z mých očí. Neodolala jsem a začala jsem prstem vjíždět hlouběji tak, jak to ráda dělám i u své mušličky. Žádostivě jsem sála svůj prst. Připadal mi cizí a důvěrně známý zároveň. Chutnal tak lahodně. 

Má pusa škemrala o víc a prsty se tentokrát rozhodly jí vyhovět. K blaženému počínání se tedy přidal i druhý prst. Kroužily společně po povrchu jazyka a mě se z intenzity toho prožitku podlomily kolena. Dále prsty začaly pulsovat dovnitř a ven, čímž ponechávaly mou pusu zcela poddajnou a tvárnou. 

Křečovitě jsem svírala okraje umyvadla a stěží se držela na nohou. Vložila jsem si do úst i třetí prst a zcela je tak zaplnila. Ta podobnost s ukájením mé pipinky byla přímo čarovná. Mé rty, v rytmu přírazů prstů, těsně opisovali jejich okraje, zatímco se k nim tiskly stěny mých úst a jazyku stejně, jako se to vždy děje v mé svatyni, když je obšťastňována. Nechala jsem prsty vyklouznout až k jejich špičkám, do kterých jsem s chutí zakousla.

Neustála jsem to. Zhroutila jsem se na hranu pračky stojící hned za mnou a opřela se o ní. Hladila jsem svá prsa a tiskla bradavky, zatímco prsty dále prodlévaly v ústech. Zcela jsem je do sebe vtahovala, i přes jejich neustálé pulzování.   

Cítila jsem, že mé kalhotky jsou již úplně mokré. Ale pipinku jsem do této hry zatahovat nechtěla. Nepřála jsem si totiž přehlušit ty slastné vlny vzrušení, vycházející ze spojení mých prstů a pusinky. Tyto vlny se díky tomu stále prohlubovaly a já se jim zcela oddala. 

Pohyb prstů se zrychloval a s nimi stoupala i intenzita oněch vln, jenž si mě okamžitě podmanily. Celým mým tělem projížděly silné vibrace dokonale sladěné s tempem prstů, až mě pohltily celou a já i přes ucpanou pusu vykřikla ve božském orgasmu, který rozzářil každou mou buňku. 

Každičká molekula v místnosti se začala rozpínat. Průzračné světlo explodovalo jak do mého nitra, tak do prostoru kolem. Velice opatrně jsem povolovala své sevření a upouštěla od mocné extáze, kterou jsem absorbovala přímo do srdce.

Když jsem se na sebe znovu podívala do zrcadla, políbila jsem velmi zaníceně svůj vlastní odraz. Podívala jsem se sama sobě do očí a řekla jednu z nejmocnějších frází, která prostupuje skrze každý atom tohoto vesmíru:

“Miluji tě, Alžběto.”