Redfantasy

Jmenoval se Lukáš

Erika Red

Sedím a pozoruji svou ženu, jak si to na naší sedačce rozdává s cizím chlapem. Zcela upřímně? Vyvolává to ve mně větší potěšení, než kdybych ji prcal sám. Vůbec mě neudivuje, že po ní stále letí takové množství mužů. Ona to s nimi jednoduše umí.

Tomu, kterého si přivedla domů tentokrát nemohlo být víc než 25. Nebylo těžké mu vysvětlit princip naší hry. Jednoduše si může zprznit mou ženu, zatímco je budu pozorovat a vychutnávat si skotskou s ledem. Nejprve byl nesvůj, jako všichni, ovšem když se svlékla, jako bych přestal existovat.

Jmenoval se Lukáš. Líbal ji na rty. Líbal ji zezadu na krku a ta malá kurvička si to nesmírně užívala. Tahala ho přitom za vlasy, zabořila si jeho hlavu mezi kozy a věnovala mi ďábelský pohled. Jednou rukou si rozepnula podprsenku a vystavila své cecky na odiv. Lukáš je přitiskl k sobě a začal je celé olizovat. Něco mi na těch, co domů přitáhne, přijde vždycky k smíchu. Nejspíš je to tím,  jak snadno se jí nechají zmanipulovat. Já už jsem po těch letech imunní.

Sahá jí do kalhotek. To černé prádlo na ní dnes vypadá impozantně. Tak už jí je servi a ukaž mi její kundu! Mám chuť na něj zařvat. Musím se ale držet stranou, být pozorovatelem a nezasahovat jim do toho. Tak se napiji svoji skotské a nechávám ho volně klouzat prsty v díře mojí manželky. Vytahuje svýho čůráka a ona si ho bere do pusy. Je směšně malý. Pochybuju, že jí bude působit nějakou slast. Neviděl jsem samičku, která by dokázala hulit ptáka tak jako ona. Nejprve mu jazykem přejíždí po žaludu, až z toho téměř šílí. Pak ho začně cumlat, z čehož je úplně bez sebe. Jednou rukou tiskne jeho kládu a druhou rukou si lascivně hraje s jeho koulema. Nakonec si ho do pusy vrazí celýho, To je kuřbička, jak má být. Začíná mi v něm cukat.  Bere si do úst jeho koule. Jednu, druhou a nakonec obě, mezitím co mu rukou honí ptáka. Zabořila hlavu ještě níž a jazykem se dostávala k jeho análu. V mých kalhotech je už dost těsno. Lukáš je už úplně bez sebe, jako by takové potěšení zažíval poprvé. Chudáček ještě nemá tušení, co ho teprve čeká. Posouvá se k okraji sedačky a nechává se jazykem mojí choti šoustat do zadku. Nepotřebuju tam vidět, znám přesně její postupy. Vím přesně, jak hluboko dokáže ten svůj zatracenej jazyk strčit. Tuhle scénu z hlavy nedostanu ještě dlouho.

Těsně před tím, než se zhroutila do sedačky v ohromném záchvatu smíchu, se na mě podívala tím svým pohledem, olízla si prostředníček a chvíli se šťourala v jeho análu. Uličnicky se kousla do palce a upřela na mě ohnivý pohled. Zvedla svoje nožky do vzduchu a pomaličku je rozevírala, což umožnilo její pičce rozvést jako té nejkrásnější květině. Jemně si v ní svým prstíkem zaplavala a vplula rovnou do svojí pusinky. Nebyl jsem jediný, koho to uhranulo. Lukáš se s tím každopádně vůbec nemazlí, musím přiznat. Rázně jí prstí rovnou třemi prsty najednou. Kochá se výhledem, který sem mu naskytuje. Nelíbí se mi, že na ni šel tak zhurta. Lepší je, když se to dělá pomaličku. Kousíček po kousíčku se do ní nořit… Kousá ji do bradavky a pohyby jeho ruky jsou stále silnější a rychlejší. K mému překvapení se začíná ozývat čvachtání doprovázené pohyby její pánve. Ta kurva chce víc! Ta kurva si říká o víc takovýho hulvátství? Vyklopím do sebe celý obsah sklenice. Nezůstane dlouho prázdná. Naplním ji a znovu to do sebe kopnu. Ještě pár a bude to tak akorát.

„Tak už ji vomrdej, ty nicko!“. Beží mi hlavou a on, jakoby mou myšlenku zachytil. Otáčí ji a ona a něj špulí svou kulaťoučkou prdelku. On ji drapne a roztáhne, aby viděl na její úplně mokrou kundu. Nejdříve ji přes ní párkrát pleskne svým pérem. Ale no tak! Vemte si aspoň kondom. Oni mají zřejmě jiný názor. Bez ochrany bere spodem ona do ruky jeho kládu a vráží si ji do prciny. Zvuk toho, jak do ní začal horečnatě přirážet se rozléhal po místnosti. Já ti dám ty malá štětko! Šoustat je bez gumy je zakázáno a ty to víš! Za to bude následovat trest. Ty jsi ale prohnaná, určitě to tak chceš. Chceš abych tě potrestal. Chceš, abych si sem přivedl nějakou sladkou slečinku a zmrdal jí přímo před tvýma očima, zatímco budeš spoutaná v rohu. Chceš, abych jí prcal doma v naší posteli. Chceš si pak se mnou do tý potříkaný postele lehnout a udělat mi to tam znovu.

Pozměnili polohu. Nyní je hrudníkem opřená o opěradlo a on jí dál šoustá. Ten kokot to umí docela dobře rozjet. Prcá ji tak rychle, že se jí kolena stále rozjíždějí. Sahám si do kalhot a mačkám si péro s koulema k sobě. Nakonec jí přes opěradlo přehodí úplně a ona visí hlavou dolů. Roztáhne jí nohy, co to jde a pleskne jí přes tu její rozmrdanou kundu. Pak do ní zcela zaboří svůj obličej a laská ji. Když hlavou kýve ze stany na stranu všimnu si, že ji v nohách začíná cukat. Je na pokraji orgasmu. Ano, a teď jí pěkně dodělej rukou. Třeba se mi poštěstí a její šťávy dostříknou až sem ke mně. Tahám ven svou obrovskou chloubu a na férovku si ho honím. Vrazil do ní prostředníček s prsteníčkem, rozvibroval je a ona stříká a křičí a stříká a křičí. Já si péro honím o něco zuřivěji. Lukáš chvíli čeká a začne ji znovu prznit čůráčkem. Ona už ale nemůže. Je vyčerpaná. Musím jí pomoct! Musím jí zachránit! Napiju se pořádně přímo z láhve.

Tak schválně chlape, kolik toho vydržíš. Zvedám se z křesla. Péro mám tvrdý jako skála. Potácím se k nim. Je řada na mě. Tahle část se jmenuje rodeo. Plivnu si do dlaně a potřu si tím ptáka. Dříve, než to Lukáš stihl vůbec zaregistrovat jsem mu přirazil hlavu dolu k mý starý a jízda na splašeném býkovi začíná. Šup a je tam. Lukáš hlasitě zavyl. Tak to možná bude spíš jízda na splašeném vlkovi. Haha. Pěkně mi ho nachystala, to se musí nechat. Snaží se bránit rukou, tak mu obě sevřu za zády a rvu mu to tam ještě víc. Sténá i ona, pod náporem našich těl. Zajímalo by mě, jestli ho v ní má pořád zasunutýho. Určitě ho ani nestihl vyndat, takže je to jako kdybych píchal oba dva najednou. To mě nehorázně vzrušuje. Čím víc to budu vrážet do něj, tím víc to ucítí ona. Zrychluju svoje tempo a oba dva se pode mnou hroutí. Chci se jí dotknout. Chci ji cítit. Pouštím jeho ruce a sáhnu si pro její boky, čímž si na svoje péro nabodnu jeho prdel ještě víc. Ani jeden z nich už se nedokáže bránit. Narážím si ho na ptáka tak mocně, až se mi z toho chce stříkat. Vytáhnu ho ven, shazuju ho ze svojí ženy a stříkám na ně oba. Jeho udivený výraz teď zdobí moje mrdka.

„A teď už můžeš jít. Nejlépe hned.“ řekl jsem mu. Bylo to poprvé, kdy jsem za celou dobu, co jsme dorazili do pokoje, promluvil. Naprosto šokovaný sebral svoje věci, a aniž by si mě otřel z obličeje, odešel pryč. Pičus vyjebanej. Beru si svou princeznu do náruče a odnáším ji do postele. Drží mě cestou za krk. Ani když ji položím na postel, sevření nepovolí. Přitáhla si můj obličej ke svému a sladce mě políbila. Vzal jsem její křehký obličej do rukou a polibek ji vrátil. Jeho chuť v jejích ústech je tak znatelná, že se neudržím a otočím ji obličejem do polštářů. Tahle malá čubka s člověka dokáže udělat blázna! Úplnýho blázna! Zase mi v něm hučí. Musím ho zchladit. Musím ho zchladit v ní. Nebudu mít klid, dokud z ní toho ďábla nevymrdám. S hlasitou úlevou jsem do ní konečně vklouzl…