Redfantasy

Jmenoval se Pavel

Erika Red

Tvé ne, zní v mých uších jako ano. Tvé dost mi zní jako ještě. A tvůj vzdouvající se pták, tvůj tvdrej pták, co ti při tom vzdouvá poklopec znamená, že se ti tahle hra líbí.

Bydleli spolu na hotelu, na stejném patře. Potkali se to první ráno u výtahu cestou na snídani. Nevěnovala mu téměř žádnou pozornost. Připadal jí pod její úroveň. Byl to pro ni jen obyčejný, nudný ženáč, to poznala hned podle prstýnku a stylu oblékání. Stačil by jí jediný pohled, aby podlehl. Tím si byla jistá. Byla to šelma.

Pouze se zdvořile pozdravili a ona se začala pečlivě prohlížet v zrcadle, aby se ujistila, že je vše tak jak má být. Měla na sobě vypasovanou šedou sukni, která obepínala její pevnou postavu, černé lodičky s červenou podrážkou, které její již pevnou prdelku pozvedly ještě na vyšší úroveň. Podívala se na svá prsa rýsující se pod halenkou. „Opravdu povedená práce“ pomyslela si a ještě více rozhrnula svůj výstřih. Byla na svoje kozičky mimořádně hrdá. Taky za ně vyplázla pěkný balík a bylo zřejmé, že se to vyplatilo. Každý na nich totiž mohl oči nechat. Ovšem on, pohroužen do vlastních myšlenek si ani neuvědomil, jaká příležitost se mu naskytla, když si ji mohl prohlédnout nejen zezadu, ale zároveň si užít odraz jejího plného dekoltu v zrcadle. Jen si ji zběžně prohlédl a dál myslel na svou manželku, se kterou zrovna dotelefonoval. Marně se již nějakou dobu pokoušeli o dítě. Byl to věrný a vcelku jednoduchý muž spokojený se svým maloměstským životem. Byl to ten typ, kterého najdete přesně tam, kde jste ho nechali.

Jmenoval se Pavel. 

Šelmička pohoršená, že se neobtěžoval řádně si ji prohlédnout, když měl tak unikátní možnost, rázným krokem odešla z výtahu. Pavel se šoural za ní. Shodou okolností to byla právě ona, kdo měl hlavní slovo na konferenci, které se účastnil. Stála tam, ve světle promítačky, která pronikala skrze jemnou látku její halenky a tak se všem účastněným nabízel skvostný výhled na její cecky. Neměla žádnou podprsenku, téměř nikdy ji nenosila. Vždycky si nesmírně užívala hladové pohledy všech mužů a pohoršené pohledy všech žen, které si o takovém poprsí mohly nechat pouze zdát. Všichni v konferenčním sále z ní byli paf, takže téměř nebyli schopni vnímat slova vycházející z jejích úst. Třešničkou na dortu bylo, když jí z ruky „vyklouzlo“ ukazovátko a ona se pro něj ohnula tak, že na své hladové diváky vystrčila svojí nádhernou prdelku. Všichni ti uslintaní muži v sále jí dodávali obrovský pocit moci. To přímo milovala. 

Stále tam ovšem byl jeden muž, který byl jejímu kouzlu jakoby imunní. Ano, tím mužem byl Pavel. Po přednášce se všichni nahrnuli k přednášejícímu pultu, se spoustou zbytečných otázek, aby si mohli ten lahodný pohled vychutnat i zblízka. Jen Pavel se stejně pomalu jako předtím šoural zase zpět k výtahu. 

Ona, jakožto již velmi zběhlá šelmička se rozhodla, že jí tentokrát neukojí jen tak nějaký obyčejný kus masa. Měla ráda výzvy především proto, že jí ještě nikdo nikdy neodolal. Byla to její oblíbená hra a Pavel svým absolutním ignorantstvím zahájil lovnou sezónu. 

Na druhý den už měla naše šelmička připravený plán, jak tohoto muže zbavit soudnosti. Již čekala u výtahu, když k ní Pavel přišel. Černé rovné vlasy jí splývaly na ramena, a když se na něj otočila, aby mu popřála dobré ráno, pohodila vlasy tak, jako to dělají ve filmech. Tentokrát si na sebe vzala koženou minisukni a na své košili měla rozepnutý víc než jen jeden knoflíček. Zlatý přívěšek jí splýval hluboko do jejího výstřihu, jakoby každého přímo nabádal, aby zjistil, kde až končí.

Vedli velice profesionální konverzaci, u které se několikrát nenápadně dotkla jeho paže a zároveň si prsty jezdila po svém přívěšku až na hranici jeho viditelnosti. Ovšem, ani to na Pavla neudělalo zvláštní dojem. Vždy odpověděl velmi formálně a snažil se jí do výstřihu nekoukat. To jen nastartovalo její dravost. Během konference se procházela po sále a několikrát se o něj cestou otřela. Každý muž chtěl být na jeho místě, když se na konci přednášky posadila na jeho stůl a pozvala ho na skleničku, samozřejmě, aby prodiskutovali pracovní záležitosti týkající se spolupráce s jeho firmou. Vzhledem ke svému postavení souhlasil a doufal, že by mu tento kontrakt přinesl ve firmě větší prestiž, případně povýšení. 

Toho večera na ni čekal na baru, když se objevila ve svých zlatých šatech, které na ní viseli skoro samy. Jen pár šňůrek za krkem je drželo pohromadě. Výstřih vedl až k pupíku a její záda byla celá holá. Ze strany si Pavel všiml jejích rýsujících se prsou. Viděl jejich linii a na malou chvíli ho ten pohled jakoby omráčil, až po chvíli pokorně odvrátil pohled. „Zásah“ pomyslela si. Tentokrát do toho dala úplně všechno. Nechtěla odejít poražená. Chystala se ho dostat i kdyby to byl gay, ani to by totiž nebylo poprvé. Na každého něco platí, a ani tenhle obyčejný šašek není žádná výjimka. Začínala to brát velice osobně.

Věděla, že už stačí jen velmi málo. Musela být velice opatrná, aby ho nevystrašila, proto si tentokrát nechala své ruce pro sebe. Hladila se po stehnech, přejížděla prsty po okrajích látky tam, kde se setkávaly s její pokožkou a neustále přejížděla rty a jazykem po své skleničce. Pavel z ní byl celý nesvůj. Neustále se snažil koukat po baru. Na její otázky odpovídal velmi stručně a pokoušel se udržet konverzaci na pracovní úrovni. Hlavou mu proběhlo, že už si vlastně ani nevzpomíná, kdy si naposledy vyhonil. Všechno jeho semeno teď patřilo jeho manželce. Všechno jeho semeno teď sloužilo pouze k jedinému účelu, a tím rozhodně nebyla rozkoš.

Po páté skleničce ho požádala, jestli ji doprovodí do pokoje, protože se jí motá hlava. Jak laciná finta. Vzbudit v něm hrdinu a zahrát si na slabou a křehkou květinku. Ovšem, nadmíru účinná taktika. Cestou od výtahu ještě trochu zavrávorala, čímž mu dodala pocit převahy. Pavel se tak v rámci záchranné mise ocitl u ní v pokoji a vedl ji do postele. Když ji dopomohl k okraji postele, aniž stihl zaregistrovat jak, stáhla ho tam za sebou a jediným pohybem odhodila své šaty na zem. Neměla na sobě žádné spodní prádlo. „Bože, to byla celou dobu naostro?“ pomyslel si Pavel a v tu chvíli se mu začala hromadit krev v jeho slabinách.

„Prosím Vás, co to děláte? Já jsem ženatý muž! Prosím nechte toho! Už dost!“ Šelma jeho slov nedbala. Na nic nečekala, zatlačila ho do postele, posadila se mu ta tvář a zabořila si ji hluboko do její hladové kundy, čímž ho nadobro umlčela. Obratně mu rozepnula kalhoty, vyndala jeho vzdouvajícího se ptáka. Ukájela se pohledem na jeho tvrdnoucí péro a ojížděla celý jeho obličej tak surově, že téměř nemohl dýchat. Cítila, jak se jeho nos boří do její vlhké kundy.

„Vyplázni jazyk, ty šmejde!“ zakřičela na něj, zatímco mu ve slastném sevření svírala hlavu stehny. Absolutně neschopen se v současné situaci zorientovat Pavel poslechl a ona na něm rajtovala dál. Přejížděla svým ztuhlým klitorisem po celé délce jeho vyplazeného jazyka. Téměř jako by cítila každý jeho chuťový pohárek. Šíleně ji to vzrušovalo. Ano, dostala i jeho! Ano, nikdo jí nedokáže odolat! Pavel měl celý obličej mokrý od toho, jak prudce ho šoustala. Šťávy z její kundy vytékaly přímo v proudech do jeho úst a on je nestačil polykat. 

„Ano, jsi můj“ mocně zasténala a vítězoslavně si mnula svoje kozy. Vzala do ruky jeho čuráka, ve kterém to celou dobu tolik cukalo, a když už byla téměř na pokraji orgasmu přesunula se níže a bez zbytečných okolků nasedla na jeho klacek tak prudce a nečekaně, že teď blahem zasténal i Pavel. Vjížděla s jeho kládou do svojí již zcela mokré díry tak hluboko, jak to jen šlo. Seděla zády k němu špulila na něj svojí pěkně tvarovanou prdel, když přiletěl další příkaz: „Prsti mě, prsti mě do análu! Dělej, ty ignorante!“. Pavel v zápalu nepopsatelné rozkoše opět poslušně poslechl a začal jí pomalu svým palcem roztahovat její anál, aby jí poskytl ještě větší rozkoš. Byla tak rozohněná, že to šlo téměř samo, neměla vůbec stažený svěrač, a tak jí palcem pulsoval hluboko v jejím řitním otvoru.

Šelma sténala celá zpocená, ale stále neměla dost, a tak si začala jednou volnou rukou honit svou zcela promáčenou píču. Zběsile všemi prsty dráždila svůj poštěvák. V naprostém pocitu naplnění se v ní vzedmula horkost. Druhou rukou si drsně stiskla svou bradavku tak silně, že ji to přivedlo ke křečovitému orgasmu, který trval několik dlouhých vteřin.

Ani se nezajímala, jestli se udělal i Pavel. Neudělal. Protáhla se, stále ještě zabodnutá na jeho klacek s jeho prstem v zadku. Pak prostě vstala, a aniž se za ním ohlédla, nebo na něj promluvila, odešla do sprchy. Už dosáhla svého, tím se pro ní Pavel stal ještě více bezcenným, než byl, když se setkali poprvé. On tam ještě nějakou dobu ležel s tvrdým čurákem trčícím z kalhot a poslouchal, jak se z koupelny ozývá zvuk vody tříštící se o stěny sprchového koutu. Pak si strčil péro do kalhot obličej si otřel do přikrývky a vydal se do svého pokoje na konci chodby.

Vzal do ruky telefon a chtěl zavolat své ženě. Když uviděl u kontaktu její fotku, přeběhl mu v mysli obraz, jak vypadá jejich sex. Pouze zoufalá snaha po početí. Kam se vypařila vášeň? Kam se podělo potěšení? Odložil telefon, rozepnul si kalhoty a v okamžiku dřímal v ruce svého povadlého čuráka. Vzpomněl si, co se událo před malou chvilkou o pár pokojů vedle a jeho péro na to začalo prudce reagovat. Instinktivně začal přejíždět nahoru a dolů, zatímco si druhou rukou masíroval koule. Měl před očima obraz její našpulený prdelky, a stačilo si připustit, jak moc by ji chtěl svýho čuráka narvat do její vrásčitý, uzounký dírky, kde měl svůj palec a mocně se vystříkal na zeď před sebou. Chvíli pozoroval kapky svojí mrdky stékající po stěně. Nakonec se převalil na bok a usnul bezesným spánkem.