Red Fantasy 18+

Stránky redfantasy.cz jsou vyhrazeny pouze osobám nad 18 let nebo zletilým osobám ve vaší jurisdikci podle toho, který z těchto údajů je vyšší.

Jakoukoliv další akci souhlasíte, že je Vám 18 let. Souhlasíte, že nedovolíte žádné osobě mladší 18 let, aby získala přístup k materiálu obsaženému na naších stránkách. Souhlasíte se spracováním osobních údajů a s uložením cookies v počíatači

Redfantasy

Jmenoval se Chris

Erika Red

Bylo to jako v těch románech, co jsem tak ráda četla. Pravá letní láska. Udělala bych pro něj v tu chvíli cokoliv. Pustila bych ho kamkoliv. 

Bylo mi tehdy 18 a měla jsem čerstvě po maturitě, když jsme s rodiči o prázdninách vycestovali do USA. Po návštěvě několika krásných míst jsme se ocitli v malebném městečku Telluride ve státě Colorado. Nedočkavá prozkoumat okolí jsem se vydala k nedaleké lanovce, která mě vyvezla až na vrchol jedné z tamějších hor. Výhledem, který se mi naskytl, jsem byla naprosto uchvácena. Cestou vedoucí skrze hustou vegetaci jsem klesala zpět k úpatí hory, trhala květiny a pobrukovala si písničku. Jako blesk z čistého nebe se kolem mě prořítil někdo na kole. Kdo to byl, jsem zjistila na vyhlídce, která se nacházela o něco níž.

Stál tam, mezi stehny dřímal svoje horské kolo, a když se napil vody, kterou měl v ruce trochu si vylil i za tričko, takže jsem viděla, jak mu pomalu stéká po zádech, až k té nádherně vypouklé prdelce. Přistoupila jsem k němu a snažila se necivět na ty jeho silný lýtka, co mu vylejzala z kalhot. Už jen pohled na něj ve mně probouzel něco, co se mi doma nikdy nepoštěstilo cítit. Pozdravil mě a já celá zrudla. Měl zvláštní přízvuk. Podívala jsem se do jeho zelených očí a s nesmělým úsměvem jsem mu pozdrav oplatila. Vytáhl z batohu druhou láhev vody a nabídl mi ji. Jak nezvyklé gesto. Bylo to od něj velmi pozorné. Když mi ji podával, naše ruce se na okamžik setkaly a mnou projel obrovský elektrický šok.

Byl vysoký a pěkně udělaný, tvář měl zarostlou a působilo to dojmem, že toho v životě už dost viděl. Opravdový muž, ne jako ti, se kterými jsem se scházela doma. Tohle byla obrovská hora masa a já si pomalu a jistě začínala užívat víc pohled na něj, než na to všechno přírodní bohatství kolem. Byla to přímo hora masa k nakousnutí… uf…. Zjistila jsem, že pochází z Austrálie, kde má farmu a já si ho okamžitě představila v montérkách,  zapnuté jen na jednu přezku, odhalující tak jeho zarostlou a zpocenou hruď. 

Jmenoval se Christopher.

Jen stěží jsem ze sebe vysoukala nějaké informace o sobě a vymlouvala se při tom na špatnou angličtinu. Což ovšem nebyla pravda, pořád jsem si ho totiž představovala v těch montérkách, jak se ke mě blíží, odhazuje lopatu a odepíná i tu druhou přezku. Nabídl mi, že mi může ukázat místní vodopád a potrénovat se mnou mou angličtinu, když budu chtít. Dalo mi dost zabrat skrýt své nadšení, když jsem souhlasila.

O hodinu později jsme se setkali dole u lanovky, kde na mě již čekal opřený o svůj terénní vůz. Když jsme se blížili k obrovskému vodopádu, dominujícímu celému městečku, nedokázala jsem spustit oči z jeho opálených rukou, kterými pevně svíral volant. Nemohla jsem z hlavy dostat vidinu toho, jak těma rukama svírá moje boky v láskyplném obětí.

Poslední část cesty byla jedna úzká serpentina, takže když jsem nakoukla z okénka, viděla jsem pod sebou příkrý sráz. Zvláštní na tom bylo, že jsem se vůbec nebála. Svěřila jsem svůj život do pevných a silných rukou muže, kterého jsem sotva poznala, ale cítila jsem se při tom v naprostém bezpečí. Povídal mi o svých cestách a o své farmě. Každý pohled, který mi věnoval mě stále nutil se trochu začervenat, vzhledem k tomu jak nestoudně jsem na něj pomýšlela. Vyjeli jsme do míst, kde se voda tekoucí z hory tříštila o skály.

Vystoupili jsme a vyšli vstříc duze, která se tvořila kolem. Kapičky vody rázem uchvátily obě naše těla. Podívali jsme se na sebe. Voda mu stékala z vlasu do obličeje a jedna nezbedná kapka ulpěla na jeho rtech. Oh bože… byl tak nádherný, jak moc bych mu tu kapičku z jeho rtů ráda slízla. Šlápla jsem nešťastně na vlhký kámen a uklouzlo mi to. Dříve než jsem stihla upadnout na zem mě však zachytil. Držel mě u sebe a já se ho neobratně pokusila políbit. Úplně se mi z toho třásla kolena. Zahleděl se mi do očí a řekl: „I really like you, but you are so young, baby.“ 

Jeho slova mnou naprosto otřásla, ale nevzdávala jsem to. Políbila jsem ho znovu. A on dodal „OK, than. If you want me, let´s have it my way. Don´t worry, its gonna be fun sweetie“.

Vrátili jsme se do auta a popojeli k vrcholu hory na prázdné parkoviště. Ovšem hora vzdouvající se v jeho kalhotách byl jediný výhled, který mě zajímal. Celou dobu mi hlavou běžely obrazy toho, jak mi vjíždí svými prsty do moji vlhký kundičky, jak mě líbá svými rty všude na krku, jak svým jazykem opisuje tvar mých rtů, jak do mě pomalu proniká. Naklonil se a začal mě zuřivě líbat. Jeho vousy mě štípaly na tváři. „Do you really want this? Do you want me?“ zeptal se. „Yes. Yes I do“ odpověděla jsem a sáhla jsem mu na jeho úplně tvrdýho ptáka. Přesunuli jsme se tedy na zadní sedačky.

Sundal si kalhoty a já se téměř vyděsila velikostí jeho klády, která se přede mnou tyčila v celé své kráse. Vzala jsem si ho do pusy, jen s těží se mi tam vešel. Chris, ovšem nehledě na to, vzal moji hlavu do svých rukou a začal mi rvát toho svýho čuráka tak hluboko do krku, že jsem se téměř dusila. Z očí mi vytřískly slzy. Stáhl mi vlasy do ohonu a začal mě přímo šoustat do pusy. Přirážel tak silně, až to bolelo. Chvíli jsem se bála, že se udusím. Pak mi ho z pusy vytáhl a začal mě s tím pleskat po tváři. Z jeho způsobů jsem byla naprosto udivená. Znovu mi ho vrazil ho pusy, až tím vyvolal můj dávivý reflex. Vytáhl ho, počkal chvíli, než popadnu dech a udělal to takhle znovu ještě několikrát.

Když přestal, serval ze mě kalhoty. Vzal si můj obličej do dlaně a pevně stiskl moje tváře, až se mi moje pusinka vyšpulila a on mi vlepil pusu. Z jeho očí se vypařila všechna zdvořilost. Nyní z nich čišel čirý chtíč a surová dychtivost. Otočil mě, stáhl mi ruce za záda a já klesla hlavou do sedačky, zatímco můj zadek směroval přímo k jeho masivnímu péru. Bylo skoro slyšet, jak mu v něm hučí. Ačkoliv mi to všechno přišlo celkem brutální, stále jsem byla zvědavá, jaké to bude, až pronikne do moji prcinky. Co ovšem následovalo, mi zcela vyrazilo dech. Slyšela jsem jak si na něj plivl, avšak místo do mojí pipky si to zamířil rovnou do mýho zadku. Vykřikla jsem bolestí. 

 „I said, we will do it my way, so enjoy it“ vychrlil ze sebe a vrazil mi ho do zadku ještě hlouběji, zatímco mi hlavu zatlačil ještě víc do sedačky. Do análu mě ještě nikdy nikdo nemrdal, ale nechtělo se mi věřit, že to má takhle bolet. Cítila jsem píchání a štípání jak se mi moje díra rozevírala. Pronikal stále hlouběji, až nakonec bolest otupila všechny moje smysly. Z očí se mi řinuly slzy, zatímco on mocně přirážel a šukal mi mou zadnici. Uvolnil mi jednu ruku z jeho sevření, já si ji přiložila k ústům a kousla se do ní, abych tak utlumila moje skučení. Plácl mě přes zadek, že to zaštípalo. Plácl mě znovu, ještě silněji. Já zavřela oči a modlila se, ať už se udělá. Všechny moje představy, které jsem o tomto muži měla se již dávno rozplynuly. Jediné, co jsem dokázala vnímat bylo jeho ohromný péro v mém análu a koule, které pleskali o moji kundu.

Znenadání jsem ucítila něco velmi příjemného, podívala jsem se přes rameno a všimla si, že mi začal prsty plnit moji pičku, zatímco jeho úd stále dřímal v mojí zadnici. Nechápala jsem, jak je možné, že i přes tu všechnu bolest, jsem schopná pociťovat takovou slast. Velice svižně pohyboval svými prsty v mojí kundičce a já začala sténat, tentokrát potěšením. Strčil mi svůj prst druhé ruky do pusy, tahal mě za koutek a tím nadzvedl mou hlavu.

Zřejmě se mu líbilo, že jsem si v jeho hrátkách také našla potěšení, jelikož opět začal mocně přirážet svým ptákem až silně zařval jako lev a vystříkal se mi do zadku. Hlesla jsem sebou zcela bezbranně do sedadel, když ho ze mě vytáhl. Ještě párkrát mě s tím pleskl přes zadek, než ho znovu schoval do kalhot a šel si ven zapálit cigaretu.

Snažila jsem se z toho celého incidentu vzpamatovat. Oblékla jsem se, vyšla jsem za ním ven a objala ho. Vzhledem k tomu , jak mě moje zadnice bolela, nedokázala jsem si na ni ani sednou, jsem mu řekla, že to domu dojdu pěšky. Políbil mě, nastoupil do auta a pak jsem celá otřesená pozorovala jeho auto, jak mizí za zatáčkou.