Red Fantasy 18+

Stránky redfantasy.cz jsou vyhrazeny pouze osobám nad 18 let nebo zletilým osobám ve vaší jurisdikci podle toho, který z těchto údajů je vyšší.

Jakoukoliv další akci souhlasíte, že je Vám 18 let. Souhlasíte, že nedovolíte žádné osobě mladší 18 let, aby získala přístup k materiálu obsaženému na naších stránkách. Souhlasíte se spracováním osobních údajů a s uložením cookies v počíatači

Redfantasy

Jmenovala se Monika

Erika Red

Její ladné křivky mě k sobě vábily již od prvního okamžiku. Byla to učitelka francouzštiny. Vždy nosila podpatky, které podtrhovaly její nádhernou postavu. Pokusit se svést ji chtělo ohromnou kuráž.

Je to poprvé, co jsem u Moniky doma. Když se vyzula ze svých lodiček a uklízela si je do botníku, zahlédla jsem tam vysoké černé jehly, které jsem na ní ještě neviděla. Do školy byly naprosto nevhodné. Byly příliš vyzývavé. Ovšem prostý fakt, že takové botičky vlastní, mluví sám za sebe.

A teď tu přede mnou sedí ve své domácí košilce, pod kterou se jasně rýsují její nádherná ňadra a bradavky, do kterých bych se s chutí zakousla. Je opravdu těžké od nich odtrhnout oči. Tak neskutečně moc bych se chtěla mezi ty kozičky zabořit…

„Je všechno v pohodě? Připadáš mi nějaká nesvá.“ zeptala se mě. Jmenovala se Monika a já po ní toužila už tak strašně dlouho. Jasně, že nejsem v pohodě. Chci, aby sis nazula ty černý jehly, co máš ve skříni a přejížděla s nimi po mojí už teď vlhký kundičce.

„Jo, jasně. Jsem jen nějak utahaná Moni“.

„Udělám ti kafe, co ty na to?“

 „Jo, klidně. Díky.“ V momentu, kdy vstávala z gauče, jsem na malý moment zahlédla její bílé krajkové kalhotky. Byla to tanga? Ano, rozhodně to byla tanga. Chci přes ně ochutnat její štěrbinku. Líbat ty kalhotky tak dlouho, až budou úplně, ale úplně promočené. Na stole zůstala její sklenička s vínem a na ní otisk její růžové rtěnky. Pozoruju strukturu jejích rtů a mám sto chutí olíznout tu stopu, co tam ulpěla přímo z toho skla. Už se vrací. Musím se hodit do klidu. Je to přeci moje kolegyně a bylo by neuvěřitelně trapné na ní něco zkusit, když nevím jak to má. Musím se nějak nenápadně zeptat. Sakra, přikládá svojí pusinku na to sklo s takovou něhou. A teď ho ještě olizuje jazýčkem. Seber se! Svést ženu je úplně jiného, než svést muže. Ti jsou totiž vcelku jednodušší.

„Moni, co vůbec ty a chlapi?“ ptám se zatímco srkám svou kávu.

„Ale už jsem z nich strašně unavená, co ti budu povídat. Přijdou mi jeden jako druhý. Občas si říkám, jestli by nebylo lepší být na holky.“ Pokojem se nesl její zvonivý smích a mě téměř zaskočilo. Myslí to vážně? Nebo to byl jen vtip? Musím se posilnit a kafe mi v tom rozhodně nepomůže. Sahám tedy po své vinné skleničce a klopím do sebe celý její obsah.

„Koukám, že už jsi na suchu. Ukaž, doleju ti.“ Vzala mou ruku, ve které jsem svírala skleničku, do své a přitáhla si ji blíž k tělu. Má tak jemný a hřejivý dotek. Chci cítit tu ruku mezi svými stehny. Mrštným jazýčkem slízla kapku, která nezbedně sklouzla po hrdle láhve. Z toho pohledu mi v ní zacukalo.

„Ehm… a zkoušela si to někdy.. vžyť víš… s… s holkou?“ vypravila jsem ze sebe.

„Vlastně ani ne. Počkej, jo! Na střední jsme s kámoškama trénovaly líbání mezi sebou“ její zvonivý smích znovu naplnil celou místnost. „

„A co ty? Máš nějakou takovou zkušenost?“,

„Já? Mám to stejně jako ty, ale musím přiznat, že ty holky uměly, už tehdy líbat lépe než většina mužů, které jsem poznala.“

„Třeba je to proto, že holky už od mládí svědomitě trénují“ řekla a letmo se dotkla mých vlasů. Opravdu mi tím chce říct to, co si myslím? Můj tep se prudce zrychlil.

„Ženské tělo je jako nekonečná studnice slasti, nemyslíš?“ zeptala se. Tvoje tělo určitě, pusť mě k sobě a dopřeji ti tolik slasti, kolik se do tebe vejde. Souhlasné přikývnutí bylo jediné, co jsem ze sebe dokázala dostat. Vyklopila jsem do sebe další sklenici vína.

„Piješ to víno jako barbar,“ usmívá se na mě „ je to přeci lahodný nektar a měla by sis vychutnat každou kapičku.“ Já si chci vychutnat tebe a vysát každou kapičku toho lahodného nektaru mezi tvýma nohama!

„Promiň, víš já…“

„Jsi nesvá:“

„Ano.“

„A proč?“ Podívala jsem se do jejích modrých očí, ale neustála jsem její pohled a podívala se stranou. Teď nebo nikdy! Seber se! Namočila jsem prsty do její skleničky a dotkla se jejího krku. Kapky vína začaly stékat po jejím dekoltu, já se k ní naklonila a zachytila každou jednu kapku ještě před tím, než stihla zatéct pod její košilku.

„Vidíš, umím si vychutnat dobré víno. Záleží pouze na tom, jak je servírované“ zašeptala jsem a políbila jí na krk. Tolik jsem se bála odtáhnout a podívat se na její tvář. Stud mě spaloval za živa, ale ani přes to jsem to nevzdávala a líbala ji dál. Odhrnula jsem její vlasy a laskala ji všude na krku.

„Ach, ano.“ zasténala. Ano? Ano?! Ano!! Líbí se jí to. Lační po tom stejně jako já. Přitáhla si můj obličej k svému a políbila mě na rty. Bylo to jako ten nejněžnější polibek růže. Hbitě pohybovala jazykem a sála má ústa.

„Měla si pravdu. Ženským rtům se jen tak něco nevyrovná“ špitla mi do ucha. To posílilo mou odvahu ještě víc a já nechala spadnout z jejích ramen nejprve jedno a pak i druhé ramínko. Jejích obnažených ňader jsem se nemohla nabažit. Zabořila jsem do nich celý obličej. Líbala a kousala jsem je jako hladové nemluvně. Sesunuly jsme se pod tíhou mých nenasytných rtů společně na gauč tak, že jsem nyní cítila její stehno ve svém klíně a její klín na svém stehně. Strhla jsem její košilku ještě níž a cumlala její bradavky. Poctivě jsem je střídala, zatímco jsem cítila, jak jí její pipinka pomalu a jistě promáčí její tanga skrz na skrz. Hladila mě po vlasech a tiše sténala blahem. Přitiskla jsem její prsa k sobě a jezdila jazykem sem a tam z jedné bradavky na druhou. Kroužila jsem kolem jedné a vzápětí hned kolem druhé. Svlékla jsem si svůj top a Monika mi pomohla sundat podprsenku. Nadzvedla se a přitiskla svoje kozičky na ty mé.

Ta nestoudná učitelka na naše spojené hrudníky plivla, aby to mezi nimi hezky klouzalo. Bože, ano! Přeci jen v sobě skrývá ďábla. Položila jsem ji zpět do sedačky a chytila jí ruce nad hlavou. Její oči na mě toužebně hleděly a ze mě oficiálně odpadl poslední střípek zdrženlivosti. Je moje. Teď je celá jen moje!

„Mluv! Mluv na mě francouzsky ty nejrajcovnější učitelko, zatímco ti budu laskat tu tvojí vlhkou kundičku.“ Můj nápad se jí očividně líbil, protože okamžitě spustila.

„Je t´aime! Tu veux coucher avec moi?“

Vášnivě jsem jí pobílila. Za tak vznešenou francouzštinu si zasloužila pořádný francouzský polibek. Naše jazyky spolu tančily a my se vpíjely jedna do druhé. Pomalými polibky jsem se začala přesouvat níže. Líbala jsem její krk, dekolt, sjížděla jsem mezi jejíma prsíčkama stále níž, než jsem se dostala na její heboučké bříško. Chvíli jsem jí hrála s piercingem, co má v pupíčku, ale mířila jsem ještě mnohem níž. Nejprve jsem jazykem přejížděla po jemné krajce, která pod sebou ukrývala poklad všech pokladů. Pomalu jsem jí roztáhla nohy a líbala jí na tříslech. Tanga jsem stále nechala na svém místě, jen občas jsem zabruslila jazykem pod jejich lem. Když jsem jí začala laskat přímo na kundičce, ucítila jsem její chuť v mých ústech. Byla tak mokrá, že mi to bralo dech. Jemně jsem skousla její pysky a ona se prohnula v zádech.

„Nepřestávej mluvit. Šíleně mě tvůh hlas vzrušuje“ zašeptala jsem směrem k ní.

„Tak už se mi do ní zaboř, prosím! Klidně mi ty kalhotky roztrhej, jen už prosím rozevři tu mou štěrbinku a ochutnej!“

„Když budeš hodná a budeš mi vyprávět francouzskou pohádku, budu lízat tvou bránu k nekonečné studnici slasti v celé její kráse. Nádherně voníte, paní učitelko.“

A ona opravdu voněla přímo skvostně a Monika opravdu spustila svým sametovým hlasem omamně znějící francouzské verše. Já nejprve odsunula tu slaboučkou látku, která mi celou tu dobu stála v cestě a užívala si pohled na tu sladce růžovou prcinku. Prsty jsem jí rozevřela a trošičku na ní zafoukala, jako bych ji chtěla nejprve zchladit. Pak jsem stáhla její kalhotky úplně. Líbala a jemně jsem olizovala její pysky, až se z toho ve svých verších začala ztrácet. Aniž bych její pysky rozevřela, cítila jsem, jak se mi ústa plní jejím božským nektarem slasti. Zajela jsem tedy jazykem přímo do jejího šterbinky a ten sladký nektar přímo zaplavil má ústa . Teprve pak jsem se přesunula k jejímu poštěváčku. Přejížděla jsem po něm celou plochou mého jazyka jako kočička, která poprvé ochutnává smetanu, zatímco Monice rychle docházela slova. Občas mezi sténáním zaznělo ještě nějaké francouzské slovo, ale to už spíše byly slova plná vzrušení. Vnikla sem svým ukazováčkem do její úzké pipinky, a ta mi okamžitě odpověděla sevřením. Svým jazykem jsem kroužila kolem jejího knoflíčku a přidala i druhý prst, načež mi na hlavu zatlačila svou rukou a přiměla mě se do jejího klínu ponořit ještě víc a lízat ji ještě smyslněji. Její šťávy mi stékaly po bradě. Je tak chutná! Těžko uvěřit, že chutná ještě lépe než voní. Nenasytně jsem sála její celou kundičku, a než se nadála měla v sobě i můj třetí prst a já se všemi pohybovala tak mrštně, že mi v odpověď zaznělo lačné mlaskání.

„Oui! Už budu!“ zasténala a já začala pohybovat celou svou rukou proti její rozžhavené kundě ještě víc, dokud mě zcela nesevřela. Začala mi stříkat přímo do pusy, ale já ve svým pohybech neustávala. Dále jsem hltala všechen ten nektar. Nejraději bych se v něm utopila. Přidala jsem ještě jeden prst a odtáhla jsem tvůj obličej, abych se na tu scenérii podívala. Monika stříkala na má prsa mocnými proudy absolutní rozkoše v orgasmickém opojení.

„To bylo famoźní!“ vydechla rozpustile. „Jak ti tvou laskavost můžu oplatit?“ zeptala se a hladila při tom má ňadra.

„Snadno. Jdi a nazuj si ty černé jehly, co máš v botníku“ odvětila jsem provokativně. „Vždycky se ráda dívám na tvůj zadeček v podpatcích. Máš tak ladnou chůzi. Jsi bohyně svůdnosti.“

„Ach, tak. Koukám, že ty přesně víš, co chceš. To by mě zajímalo, kolikrát sis takovou scénu už v hlavě představovala. A kolikrát pak ses u toho prstila, když jsem byla ve tvé hlavě úplně nahá jen s vysokými podpatky na nohou. Čekala si na tuhle chvíli hodně dlouho?“ prohodila jako přímou reakci na můj provokativní toń. Vzápětí mě políbila a zmizela ve vedlejší místnosti. Kolikrát jsem si tě takhle představovala? To ani nespočítám, má půvabná Moničko.

 Po chvíli se vrátila zcela nahá, jen její křehké kotníčky zdobily ty černé podpatky se třpytivými kamínky.

 „Lepší než jakékoliv představy! Projdi se, ukaž mi tu svou prdelku. Jak pěkně se vlní tvé boky. Jsi opravdu nádherná, Moniko.“

„Děkuji“ řekla a otočila se zády. Pomalu se předklonila a mně výhled na její kundičku rýsující se pod zadečkem k nakousnutí zcela vyrazil dech. Sesunula jsem se na kolena a znovu se zabořila do její svatyně. Celý můj obličej teď plaval v její pipince. Rukama jsem mačkala její zadek, až z toho začala ztrácet rovnováhu.

„Pojď“ řekla a vzala mě za ruku. Odvedla mě do její ložnice. Hodila jsem jí na postel, jako by to byla hadrová panenka, a zatímco jsem si svlékala zbytek oblečení, koukala jsem, jak si hraje sama se sebou. Jednou rukou si mnula ňadro a druhou klouzala po svojí kundičce nahoru a dolu. Vzala jsem její dlouhé nohy a roztáhla je, abych si ten skvost mohla prohlédnout zblízka. Ty botičky byly jako třešnička na dortu. Jednu nohu jsem položila a druhou si opřela o své rameno, aby obě naše prcinky splynuly v jeden orgasmický monument. Šoustala jsem její kundu tou svou, až jsme z toho obě mocně vzdychaly. Cítila sem její klitoris na mém, a to ve mně vyvolalo obrovskou slast. Obkročila jsem její nohu, aby jsem se na ní mohla napojit ještě víc. Plácla jsem jí po zadečku tak silně, že téměř vykřikla a nehty se zaryla do té mé.

To nejlepší na ženách? Jejich slastné orgie nemají konce…